IV liga: Wkra wywozi trzy punkty z Ostrołęki (zdjęcia)

Piłka nożna 11 maja 2019 8 Komentarzy

Korona Ostrołęka przegrała z Wkrą Żuromin 1:2 w dzisiejszym spotkaniu 24. kolejki IV ligi mazowieckiej. Była to dziewiąta w tym sezonie przegrana żółto-niebieskich w lidze.

Na pierwszego gola w tym meczu czekaliśmy do 58. minuty, wtedy to przyjezdni wyszli na prowadzenie. W 74. minucie gospodarze wyrównali za sprawą kapitana drużyny Piotra Strzeżysza. Niestety, młody bramkarz Michał Fuksiński musiał jeszcze raz wyciągać piłkę z siatki - stało się to w 81. minucie. Korona nie zdążyła już wyrównać i to Wkra zdobyła dziś cenne trzy punkty.

Korona Ostrołęka - Wkra Żuromin 1:2 (0:0)
Bramka dla Korony: 74. Strzeżysz