Jak weekend, to sparing. Grała Korona, grała Narew (zdjęcia)

Piłka nożna 29 lipca 2018 1 Komentarz

Piłkarze ostrołęckich drużyn w ten weekend zagrali spotkania sparingowe w ramach przygotowań do rozgrywek IV ligi i A Klasy. Korona Ostrołęka zagrała trójmecz z Rzekunianką Rzekuń i rezerwami swojego klubu, a Narew zmierzyła się w Myszyńcu z Bartnikiem.

Korona w meczu z Rzekunianką wygrała 2:0 po dwóch bramkach Kamila Jastrzębskiego, z kolei w 45 minutach ze swoimi rezerwami Koroniarze strzelili cztery bramki - dwie strzelił Leszek Galara, a po jednej Michał Nosek i Bartosz Gąska. W zespole Korony zagrali nowi zawodnicy, o których pisaliśmy w naszym serwisie.

Korona Ostrołęka zagrała w składzie: Kozłowski - Ludwiczak, Gąska, D. Jastrzębski, Borkowski, Kowalczyk, Strzeżysz, Laska, Dzwonkowski, Macioch, K. Jastrzębski. Zagrali również: Muchin, Skarzyński, Galara, Nosek, Kruszewski.

Z kolei Narew pojechała do Myszyńca. Już po kwadransie meczu z Bartnikiem ostrołęczanie prowadzili 2:0 po golach Bartosza Pędzicha i Emila Chorążewicza. W drugiej połowie bramki dorzucili jeszcze Marcin Kobrzyński i Paweł Kuzia. Wśród nowych twarzy zauważyliśmy Krystiana Danieluka (z Kurpika Kadzidło), Piotra Dąbrowskiego (z KS CK Troszyn), Pawła Kuzię (ze Świtu Baranowo) i Kacpra Krawula (ostatnio bez klubu, wcześniej Korona Ostrołęka). Mecz zakończył się wynikiem 4:3 dla Narwi. Zapraszamy do galerii zdjęć z tego meczu.

Sezon w IV lidze rusza 11 sierpnia, w A Klasie - tydzień później.