Jantar Ostrołęka bez punktów w Teresinie

Piłka nożna 14 września 2016 Komentarzy

Piłkarki Jantaru Ostrołęka zanotowały swoją drugą porażkę w tym sezonie. Tym razem podopieczne Rafała Koska uległy na wyjeździe KS Teresin 0:2. Zobacz wyniki 3. kolejki II ligi oraz aktualną tabelę.

Od początku spotkania Jantarki próbowały osiągnąć przewagę poprzez utrzymywanie się przy piłce, z kolei gospodynie meczu stawiały raczej na długie podania z pominięciem drugiej linii. Ta taktyka przyniosła skutek w 16. minucie, gdyż teresinianki wyszły na prowadzenie po golu Aleksandry Kozłowskiej. Do przerwy utrzymało się minimalne prowadzenie KS-u.

Druga połowa rozpoczęła się od niemiłego incydentu. Bramkarka Jantaru Katarzyna Kulesik w zamieszaniu podbramkowym została kopnięta w twarz i dość długo dochodziła do siebie. Po tym zdarzeniu nie była już tak pewna w bramce, dzięki czemu w 68. minucie na 2:0 podwyższyła Monika Ziółkowska. Jantarki walczyły do ostatnich chwil i nawet zdobyły bramkę, lecz gol Beaty Majewskiej padł ze spalonego i nie został uznany. KS Teresin wygrał z ostrołęczankami 2:0 i objął fotel lidera II ligi.

Kolejne spotkanie Jantaru już w najbliższą sobotę 17 września o godz. 16.00 na stadionie przy ul. Witosa w Ostrołęce. Przed własną publicznością ostrołęckie piłkarki podejmą UMKS Zgierz. Wstęp wolny, zapraszamy na to spotkanie.

KS Teresin - Jantar Ostrołęka 2:0 (1:0)

⚽ 1:0 Kozłowska '16
⚽ 2:0 Ziółkowska '68

JANTAR: Kulesik - Koper (78' Duszak), Dudziec, Zając, Glinka (55' Niźnik), Majewska, Galarska, Ostrowska (78' Michalak), Płoska, Piersa, Tomczak (78' Milewska).