Jantarki bez punktów w Tomaszowie Mazowieckim

Piłka nożna 25 października 2016 Komentarzy

Piłkarki Jantaru Ostrołęka nie sprawiły niespodzianki w meczu 8. kolejki II ligi. W Tomaszowie Mazowieckim lepsze były gospodynie, które zaaplikowały ostrołęczankom aż siedem goli. Jantarki strzeliły tylko dwie bramki, a o porażce zadecydowała kiepska druga połowa.

Do przerwy sytuacja na boisku wyglądała bowiem całkiem przyzwoicie. W 3. minucie wynik meczu otworzyła Joanna Tomczak, lecz już cztery minuty później było 1:1 po golu Pauliny Borysowskiej. Ta sama zawodniczka jeszcze przed przerwą dała prowadzenie gospodyniom. Gwizdek kończący pierwszą połowę zabrzmiał przy stanie 2:1, co było dobrą pozycją wyjściową do pogoni za rywalkami w drugiej części gry.

Niestety, to jednak piłkarki MUKS wyszły na drugą część gry nastawione bardzo bojowo. W 15 minut tomaszowianki strzeliły aż trzy gole, czym praktycznie rozstrzygnęły mecz. Kolejne minuty przyniosły jeszcze dwie bramki dla gospodyń, a Jantarkom osłodę zapewniła Beata Majewska w 85. minucie. Osłodę, czyli bramkę na 2:7.

Była to szósta porażka Jantarek w tym sezonie. Ostrołęckie piłkarki prowadzone przez trenera Pawła Zyśka mają także na swoim koncie dwa zwycięstwa. W następnej kolejce Jantar zagra u siebie z Kolejarzem Łódź.

MUKS Tomaszów Mazowiecki - Jantar Ostrołęka 7:2 (2:1)

⚽ 0:1 Tomczak '3
⚽ 1:1 Borysowska '7
⚽ 2:1 Borysowska '39
⚽ 3:1 Dąbrowska '48
⚽ 4:1 Buk '52
⚽ 5:1 Borysowska '61
⚽ 6:1 Jaroszewska '69