Jantarki nie dały rady Pelikanowi [ZDJĘCIA]

Piłka nożna 05 października 2015 Komentarzy

Jantar Ostrołęka przegrał z Pelikanem Łowicz 1:5 w meczu 7. kolejki II ligi kobiet. Podopieczne Rafała Koska podjęły walkę z doświadczonymi rywalkami, lecz musiały przełknąć gorzką pigułkę w postaci piątej porażki w tym sezonie.

Pierwszą bramkę w sobotnim meczu kibice obejrzeli w 24. minucie, strzeliły ją przyjezdne po udanym wykończeniu akcji przez Miroslavę Vypasniak. Jantarki pokazały jednak hart ducha i już minutę później Ewelina Milewska w sytuacji sam na sam pokonała Agatę Pacler, doprowadzając do remisu 1:1. Jeszcze przed przerwą rywalki wyszły na prowadzenie, a swojego drugiego gola zdobyła Vypasniak.

Ta sama zawodniczka po zmianie stron skompletowała hat-tricka, trafiając do siatki w 50. minucie. 120 sekund później rywalki podwyższyły na 4:1 za sprawą Karoliny Szulc, a wynik został ustalony po godzinie gry - bramkę na 5:1 dla gości strzeliła Natalia Czerbniak.

Jantarki w obecnym sezonie rozegrały sześć spotkań, zanotowały jedno zwycięstwo i poniosły pięć porażek. Pomarańczowe znajdują się na ostatnim miejscu w tabeli z dorobkiem 3 punktów. Kolejne spotkanie nasze piłkarki rozegrają w sobotę 10 października o godzinie 13.00 w Tomaszowie Mazowieckim, rywalem będzie tamtejszy MUKS.

JANTAR Ostrołęka - PELIKAN Łowicz 1-5 (1-2)
Milewska 25 - Vypasniak 24, 38, 50, Szulc 52, Czerbniak 60

JANTAR: Tomczak - Dudziec, Glinka (46' Niźnik), Jurga (82' Modzelewska), Koper, Majewska, Michalak (75' Duszak), Milewska, Ostrowska (86' Świerszcz), Płoska, Zając.