Jantarki przegrały w Tomaszowie Mazowieckim

Piłka nożna 11 października 2015 Komentarzy

Piłkarki Jantaru Ostrołęka przegrały z MUKS Tomaszów Mazowiecki 1:3 w spotkaniu 8. kolejki II ligi kobiet. Zawodniczki prowadzone przez trenera Rafała Koska stoczyły dość wyrównany bój z rywalkami, lecz niestety po raz kolejny zeszły z boiska pokonane.

Gospodynie sobotniego spotkania objęły prowadzenie w 18. minucie za sprawą Weroniki Goles. Jeszcze przed przerwą na 2:0 podwyższyła Aleksandra Wójciak i stało się jasne, że Jantarkom ciężko będzie o uzyskanie dobrego rezultatu. Po przerwie nadzieja na korzystny wynik wróciła po golu Klaudii Płoskiej w 63. minucie. Niestety, pięć minut później Aleksandra Wójciak strzeliła na 3:1 i ustaliła tym samym wynik spotkania.

Dla Jantarek była to szósta porażka w siódmym meczu tego sezonu. Nasze piłkarki zajmują jedenaste miejsce w tabeli i jeżeli chcą myśleć o spokojnym utrzymaniu to powinny zacząć zdobywać punkty. Kolejna do tego okazja nadarzy się już w sobotę 17 października o godzinie 14.00 na stadionie przy ul. Witosa w Ostrołęce. Rywalem Jantarek w meczu 9. kolejki będzie UKS SMS II Łódź.

MUKS Tomaszów Mazowiecki - JANTAR Ostrołęka 3-1 (2-0)
Goles 18, Wójciak 37, 68 - Płoska 63

JANTAR: Tomczak - Dudziec, Galarska, Jurga, Koper, Majewska (75' Niźnik), Michalak (80' Duszak), Milewska, Ostrowska, Płoska, Zając (85' Modzelewska).