Jantarki rozpoczęły zimowe sparowanie

Piłka nożna 24 lutego 2017 0 Komentarzy

Za piłkarkami Jantaru Ostrołęka pierwszy sparing w ramach przygotowań do rozgrywek wiosennych II ligi. Podopieczne Pawła Zyśka spotkały się z grającą ligę niżej Ostrovią Ostrów Mazowiecka. W planach są już jednak kolejne test-mecze.

18 lutego zawodniczki Jantaru podjęły na własnym boisku ekipę Ostrovii. Pierwsza połowa nie przyniosła bramek, a w drugiej obejrzeliśmy tylko jednego gola. W 65. minucie zwycięskiego gola dla ekipy z Ostrowi Mazowieckiej strzeliła Izabela Lenarczyk. Można by rzec "pierwsze koty za płoty", ale czy te powiedzenie się sprawdzi przekonamy się już w najbliższym czasie. Jantar ma zaplanowane jeszcze cztery sparingi.

W najbliższą niedzielę pomarańczowe mają zmierzyć się z FUKS Pułtusk, 4 marca zaplanowano sparing z Loczkami Wyszków, 12 marca z pierwszoligowym KS Raszyn, a 18 marca z Fortami Piątnica. Pierwszy wiosenny mecz ligowy w II lidze zaplanowano na termin 1-2 kwietnia.

Jantarki po rundzie jesiennej zajmują ósme miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem dwunastu punktów za cztery zwycięstwa i siedem porażek. Do rozegrania wiosną będzie 11 spotkań ligowych.