Juniorki Jantaru "na ósemkę" w pierwszym meczu (zdjęcia)

Piłka nożna 13 września 2017 0 Komentarzy

Juniorki młodsze Jantaru Ostrołęka pierwszy raz zagrały na dużym boisku w 11-osobowych składach. Jak się okazuje, debiut był okazały - podopieczne trenera Rafała Koska na inaugurację sezonu w Ekstralidze Mazowieckiej pokonały Vulcan Wólka Mlądzka 8:0.

Jak na pierwszy mecz w takim wymiarze, wyszło bardzo dobrze. Mimo początkowego stresu, już do przerwy udało się pięciokrotnie pokonać bramkarkę rywalek, a w drugiej połowie jeszcze dorzucić trzy gole. Znakomicie spisała się Julia Gut - młoda napastniczka Jantaru strzeliła pięć goli, po jednym dołożyły Katarzyna Kobus, Kinga Rosłon i Magdalena Dąbrowska.