Juniorskie derby powiatu: Bartnik lepszy od Kurpika

Piłka nożna 26 lutego 2014 Komentarzy

We wtorek, 25 lutego odbyły się sparingowe derby powiatu ostrołęckiego w kategorii wiekowej juniorów do lat 14. Aldo Bartnik Myszyniec pokonał Kurpika Kadzdło 7:3 po bardzo emocjonującym meczu.

Młodzi piłkarze Aldo Bartnika szybko wyszli na prowadzenie 3:0. Wtedy zawodnicy Kurpika rzucili się do odrabiania strat i jeszcze przed przerwą doprowadzili do wyrównania, czym zaskoczyli zgromadzoną publiczność. Po przerwie obie drużyny wprowadziły na boisko rezerwowych, co lepiej skończyło się dla piłkarzy z Myszyńca. Strzelili oni cztery gole, wygrywając całe spotkanie 7:3.

Więcej informacji na temat tego sparingu oraz poczynań klubu Aldo Bartnik Myszyniec na oficjalnej stronie klubu pod adresem www.aldobartnik.futbolowo.pl.