Kadetki OTPS Nike z kolejnym zwycięstwem (zdjęcia)

Siatkówka 21 listopada 2017 2 Komentarze

W miniony weekend siatkarki OTPS Nike Ostrołęka znów mogły cieszyć się ze zwycięstwa. Kadetki pod wodzą trenera Tomasza Pakieły we własnej hali pokonały Atenę Warszawa.

Kolejnym wyzwaniem OTPS Nike w I lidze mazowieckiej kadetek był mecz z Ateną Warszawa. Spotkanie było ważne, gdyż zespół z Warszawy był wyżej notowany od drużyny Nike, a zwycięstwo mogłoby pozwolić na zmniejszenie strat do ligowego podium. Kadetki Nike spisały się na medal: pierwszego seta po wyrównanej walce wygrały 25:22, a w kolejnych setach wyraźnie przeważały nad przeciwniczkami i zwyciężyły do 15 i 19, a w całym meczu 3:0.

Niezwykle ważna wygrana sprawiła, że Nike zajmuje 4. miejsce w tabeli I ligi mazowieckiej kadetek ze stratą tylko jednego punktu do trzeciej Ateny. Lideruje Legionovia, wyprzedzając MOS Wola Warszawa.

Nike Ostrołęka - Atena Warszawa 3:0 (25:22, 25:15, 25:19)