Kadetki zagrają o Puchar Prezydenta Janusza Kotowskiego

Siatkówka 01 września 2015 Komentarzy

Klub OTPS Nike Ostrołęka będzie gospodarzem turnieju kadetek o Puchar Prezydenta Miasta Ostrołęki. Zmagania zaplanowano na termin 12-13 września, a mecze rozegrane zostaną w hali im. Arkadiusza Gołasia. Znamy już większość zespołów, które powalczą w tych prestiżowych zawodach.

Już dziś wiemy, że ostrołęcki turniej będzie miał bardzo silną obsadę. Udział w zawodach potwierdził już zespół aktualnego mistrza Polski kadetek - Legionovia Legionowo, jak również Vega MOSiR Stalowa Wola, Joker Świecie, San Pajda Jarosław, Juvenia Rawa Mazowiecka, Olimpik Mońki, SOS Mońki, Kadra województwa mazowieckiego z rocznika 2001 oraz Atena Warszawa. Do rywalizacji dołączą prawdopodobnie także zespoły zza granicy, obecnie trwają ostatnie ustalenia składu oraz terminarza turnieju.

W ubiegłorocznej edycji turnieju zwyciężyła ekipa Legionovii Legionowo. Na drugim miejscu uplasowały się zawodniczki Vega MOSiR Stalowa Wola, trzecie miejsce zajął pierwszy zespół Nike Ostrołęka.