Karate w końskich - udany start MKKK

Sporty walki 09 października 2018 0 Komentarzy

6 października w Końskich odbył się ogólnopolski turniej karate z udziałem 320 zawodników z 31 ośrodków z całej Polski. Aby wejść do strefy medalowej trzeba było stoczyć co najmniej  4 walki.

W turnieju wzięli też udział reprezentanci MKKK Shinkyokushin.

1 miejsce zdobyła Katarzyna Lisiewska, drugi stopień podium to już Olga Boruch, a na trzecim miejscu uplasowała się Iza Piskorek, która z powodu kontuzji nie mogła powalczyć o finał.

Pozostali zawodnicy, mimo bardzo wyrównanych walk, nie zdołali wywalczyć podium. Za hart ducha otrzymali duże medale z żeliwa. Byli to: Iga Kłos, Marcel Sobiech, Maria Lisiewska, Maksymilian Żebrowski, Gabriel Puławski, Marcin Nalewajk.

Opiekunami grupy byli sensei Artur Prusiński, Kinga Przybyłek, Wojciech Domański.