Karol Bojarski najlepszym pływakiem Grand Prix Mińska Mazowieckiego!

Pływanie 06 marca 2015 Komentarzy

Pływacy UŚKS Ostrołęka nie zwalniają tempa i odnoszą kolejne sukcesy. Tym razem podopieczni Włodzimierza Janczewskiego wystartowali w Grand Prix Mińska Mazowieckiego. Najlepszym zawodnikiem zawodów został ostrołęczanin Karol Bojarski.

Zdobył on dwa złote medale: na 50 metrów stylem motylkowym i na 100 metrów stylem grzbietowym, pokazując jak bardzo wszechstronnym jest pływakiem. Karol nie dał szans rywalom, wyprzedzając ich zdecydowanie. Trener Włodzimierz Janczewski jest bardzo zadowolony z postawy swojego podopiecznego.

- Jego wynik na 50 metrów stylem motylkowym świadczy o tym, że jest świetnie przygotowany do startu w reprezentacji Polski, która w najbliższy weekend pojedzie na Grand Prix Morawy - mówi Janczewski.

Dobrze startowali także najmłodsi członkowie UŚKS. Startujący wśród starszych pływaków Rafał Murawski zajął czwarte miejsce na 50 metrów stylem grzebietowym, bijąc swój rekord życiowy. W zawodach wystartowali także Julia Bożomańska i Kamil Bojarski, znaleźli się oni poza podium w rywalizacji z o dwa lata starszymi zawodnikami.