Kolejne zwycięstwo. Met-Plast Kolor umocnił się na pozycji wicelidera

Koszykówka 14 stycznia 2014 Komentarzy

Met-Plast Kolor Ostrołęka pokonał drużynę Wojowników 53:35 w kolejnym meczu Miejskiej Ligi Koszykówki w Łomży. Przewaga ostrołęckich koszykarzy nie podlegała dyskusji, choć zagrali oni w tym spotkaniu w mocno osłabionym składzie.

W drużynie Met-Plast Kolor zabrakło kilku zawodników, którzy w poprzednich meczach stanowili o sile ekipy w łomżyńskich rozgrywkach. Widać to było szczególnie w pierwszej kwarcie, którą ostrołęccy koszykarze wygrali różnicą jednego punktu. Kolejne odsłony były już jednak wyraźnie lepsze.

Na półmetku rywalizacji Met-Plast Kolor prowadził 25:18. W trzeciej i czwartej kwarcie koszykarze znad Narwi jeszcze powiększyli przewagę, wygrywając mecz 53:35. Ostrołęczanie umocnili się na drugim miejscu w tabeli.

Met-Plast Kolor Ostrołęka - Wojownicy 53:35 (6:5, 19:12, 13:9, 15:9)

Met-Plast Kolor: Jakub Mamątow 9, Michał Mierzejewski 2, Szymon Pliszka 4, Michał Podbielski 0, Michał Skowroński 0, Konrad Szuster 18, Rafał Wysocki 13, Hubert Załęski 7.

Przy nazwisku liczba zdobytych punktów w meczu.