Koniec sezonu w lidze okręgowej (wyniki, tabela)

Piłka nożna 18 czerwca 2017 2 Komentarze

Za nami ostatnia kolejka ligi okręgowej ciechanowsko-ostrołęckiej w sezonie 2016/17. Korona Ostrołęka wygrała z Orzycem Chorzele 2:0 i tym dobrym akcentem zakończyła sezon na 1. miejscu. Porażkę na wyjeździe zanotował z kolei KS CK Troszyn. Zobacz wyniki ostatniej kolejki i końcową tabelę.

Korona na mecz z Orzycem wyszła w dość eksperymentalnym zestawieniu, trener Marcin Truszkowski dał pograć zawodnikom, którzy w poprzednich meczach pojawiali się na boisku z ławki rezerwowych. Na bramki czekaliśmy aż do 74. minuty, wtedy do siatki trafił rezerwowy tego dnia Paweł Dzbeński, a kolejny zmiennik - Maciej Staszczuk - pokonał bramkarza Orzyca w 85. minucie. Korona wygrała 2:0, a końcowy bilans tego klubu to 23 zwycięstwa, 5 remisów i 2 porażki.

KS CK Troszyn zagrał na wyjeździe z Koroną Szydłowo i przegrał ten mecz 0:2. Piłkarze z Troszyna w całym sezonie gorzej spisywali się na wyjazdach, wygrali tylko 3 z 15 delegacji, co przyczyniło się do zajęcia przez nich 10. miejsca. Końcowy bilans KS CK to 12 zwycięstw, 5 remisów i 13 porażek.

Orzyc Chorzele - Korona Ostrołęka 0:2 (0:0)

⚽ 0:1 Dzbeński '74
⚽ 0:2 Staszczuk '85

KORONA: Jaroszewski - Buchalski (46' Skorupka), Skarzyński, Jastrzębski, Kowalczyk, Laska, Gąska, Muchin (57' Dzbeński), Śnietka, Nosek (46' Górski), Kubat (46' Staszczuk).

Korona Szydłowo - KS CK Troszyn 2:0 (1:0)

⚽ 1:0 Kieczmer '28
⚽ 2:0 Bartkowski '54

KS CK: Drężek - K. Kamionowski, Sakowski, Dzwonkowski (75' Bałazy), A. Abramczyk, Dąbrowski (65' Parzych), Bałas, P. Kamionowski, Chromik, D. Wargulewski, Gutowski (87' A. Wargulewski).

Klasyfikacja końcowa ligi okręgowej ciechanowsko-ostrołęckiej w sezonie 2016/17:

1. Korona Ostrołęka - 30 m - 74 pkt (awans do IV ligi)