Korona HiD w wyraźnym kryzysie: Przegrana 0:8 z Polonią

Piłka nożna 07 maja 2014 Komentarzy

Korona HiD Ostrołęka przegrała z Polonią Warszawa 0:8 w wyjazdowym meczu 26. kolejki IV ligi mazowieckiej. Czarne Koszule nie miały litości i rozstrzelały niebiesko-żółtych na stadionie przy ul. Konwiktorskiej w Warszawie.

Mecz rozpoczął się z godzinnym opóźnieniem, gdyż zespół Korony HiD nie dojechał na czas do Warszawy. Do przerwy ostrołęczanie toczyli jednak wyrównany bój z rywalem, tracąc pierwszą bramkę dopiero w ostatnich chwilach pierwszej części gry. Druga połowa była jednak popisem Czarnych Koszul - w ciągu 45 minut strzelili oni siedem goli, nie pozwalając Koronie opuszczać własnej połowy. Wynik 8:0 odzwierciedlił przepaść jaka dzieli lidera IV ligi od przedostatniej drużyny rozgrywek.

Korona HiD zajmuje siedemnaste miejsce w tabeli IV ligi. Wszystko wskazuje na to, że obecny sezon może zakończyć się dla niebiesko-żółtych spadkiem do ligi okręgowej. Miejmy jednak nadzieję, że piłkarze z Ostrołęki obudzą się w końcówce sezonu i rzutem na taśmę zdołają wywalczyć utrzymanie.

Polonia Warszawa - Korona HiD Ostrołęka 8:0 (1:0)