Korona minimalnie lepsza od Kurpika

Piłka nożna 23 lipca 2015 5 Komentarzy

Skromnym zwycięstwem zakończył się drugi sparing Korony Ostrołęka w ramach przygotowań do nowego sezonu ligi okręgowej. Podopieczni Michała Robaszkiewicza wygrali na wyjeździe z beniaminkiem A-Klasy Kurpikiem Kadzidło.

W pierwszej połowie żadna z drużyn nie zdołała wykorzystać podbramkowych sytuacji. Udanych akcji nie brakowało, lecz w każdym przypadku kończyły się one interwencją bramkarza, bądź strzałem niecelnym. Nieskuteczność przerwana została tuż po przerwie. W 48. minucie Adriana Drężka pokonał nowy zawodnik Korony Piotr Wysocki, który w ostatnim sezonie bronił barw Rzekunianki Rzekuń. Mimo wielu sytuacji strzeleckich, więcej bramek już nie padło i mecz zakończył się wygraną Korony 1:0.

Dla obu drużyn było to drugie spotkanie kontrolne przed sezonem 2015/16. Wcześniej Kurpik pokonał 6:0 Mazura Pisz, natomiast Korona przegrała 1:3 z Tęczą Łyse. Kolejny mecz ostrołęckiej Korony zaplanowano już na sobotę 25 lipca - w Troszynie niebiesko-żółci zmierzą się z tamtejszym KS CK. Początek meczu o godzinie 14.00.

Kurpik Kadzidło - Korona Ostrołęka 0:1 (0:0)

Kurpik: Drężek - Dawid, Bednarczyk, Buczek, Zyśk - M.Kaczyński, Abramczyk, Polewaczyk, B. Kaczyński, S. Kaczyński, Mamajek. Po przerwie zagrali: Wiski, Kardaś, Mróz, Zaniewski, Charucki, Laska, Sobieh, Szurnicki, Staniszewski.

Korona: Szczechowiak - Ostrowski, Jastrzębski, Zięba, Jóźwiak, Borkowski, Górski, Pa. Wysocki, Majewski, Szymański, Nosek. Po przerwie zagrali: Pi. Wysocki, Karczewski, Napiórkowski, Rupacz, Ludwiczak.