Korona na remis z Orłem [ZDJĘCIA]

Piłka nożna 19 lutego 2015 Komentarzy

Korona Ostrołęka zremisowała z Orłem Kolno 2:2 w meczu towarzyskim, który rozegrany został 18 lutego w Ostrołęce. Podopieczni Andrzeja Łyzińskiego i Michała Robaszkiewicza prowadzili do przerwy, lecz nie potrafili utrzymać dobrego wyniku.

Wynik meczu otworzył Paweł Dzbeński, jego gol był jedynym trafieniem w pierwszej połowie spotkania. Po przerwie kibice obejrzeli aż trzy gole, z czego dwa dla drużyny przyjezdnej. Drugiego gola dla Korony w środowym meczu zdobył doświadczony napastnik Michał Nosek. Mecz zakończył się w pełni sprawiedliwym remisem 2:2.

Kolejne spotkanie sparingowe niebiesko-żółci rozegrają w sobotę 21 lutego o godzinie 16.00 na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Witosa w Ostrołęce. Rywalem ostrołęczan będzie Znicz Biała Piska.