Korona Ostrołęka bez punktów z Ożarowianką

Piłka nożna 15 sierpnia 2018 13 Komentarzy

Korona Ostrołęka przegrała z Ożarowianką Ożarów Mazowiecki 1:2 w wyjazdowym meczu 2. kolejki IV ligi mazowieckiej gr. północnej. To pierwsza porażka ostrołęckich piłkarzy w tym sezonie.

Bramkę dla zespołu Korony Ostrołęka strzelił Paweł Dzbeński, wyprowadzając żółto-niebieskich na prowadzenie. Jeszcze przed przerwą zespół Ożarowianki strzelił wyrównującego gola, a na 10 minut przed końcem meczu gospodarze strzelili bramkę z rzutu karnego.

Po dwóch kolejkach Korona Ostrołęka ma na koncie 1 punkt za remis 1:1 z Pogonią II Siedlce w pierwszej kolejce. Z Ożarowa Mazowieckiego podopieczni Marcina Truszkowskiego wracają bez punktów.

Ożarowianka Ożarów Mazowiecki - Korona Ostrołęka 2:1 (1:1)
Bramka dla Korony: Dzbeński