Korona Ostrołęka wciąż "w gazie"! Pogrom w meczu z Soną Nowe Miasto

Piłka nożna 09 października 2016 Komentarzy

Kolejne kapitalne spotkanie Korony Ostrołęka. Tym razem podopieczni Marcina Truszkowskiego rozgromili na wyjeździe Sonę Nowe Miasto 6:0 w spotkaniu 10. kolejki ligi okręgowej ciechanowsko-ostrołęckiej. Korona umocniła się na pozycji lidera, nad drugą Nadnarwianką Pułtusk ma sześć punktów przewagi.

Sona to wicemistrz okręgówki z ubiegłego sezonu, kibice niebiesko-żółtych z pewnością spodziewali się więc trudniejszej przeprawy. Ostre strzelanie rozpoczął Przemysław Śnietka, który już w 12. minucie otworzył wynik meczu. Na 2:0 podwyższył ten sam zawodnik niedługo przed przerwą. Kolejne gole padły między 71. a 85. minutą. Do bramki gospodarzy trafiali kolejno: Maciej Staszczuk, Piotr Kubat, ponownie Staszczuk i Jakub Laska. Korona rozgromiła Sonę 6:0 i pokazała, że w chwili obecnej jest nie do zatrzymania dla ligowych rywali.

Ostrołęczanie zdobyli komplet punktów w dziesięciu meczach, a ich bilans bramkowy wynosi 35:4! Takiego startu nie pamiętają chyba nawet najstarsi kibice ostrołęckich drużyn. Kolejny mecz Korony już za tydzień przed własną publicznością, w 11. kolejce niebiesko-żółci zmierzą się z Iskrą Krasne.

Sona Nowe Miasto - Korona Ostrołęka 0:6 (0:2)

⚽ 0:1 Śnietka '12
⚽ 0:2 Śnietka '38
⚽ 0:3 Staszczuk '71
⚽ 0:4 Kubat '75
⚽ 0:5 Staszczuk '84
⚽ 0:6 Laska '85

KORONA: Szczechowiak - Karczewski (80' Ludwiczak), Jastrzębski, Skorupka, Wysocki, Laska, Górski (75' Buchalski), Strzeżysz, Śnietka (65' Stachowicz), Nosek (60' Kubat), Staszczuk.