Korona Ostrołęka wygrała sparing z Warmią (zdjęcia)

Piłka nożna 27 stycznia 2018 12 Komentarzy

Lider IV ligi mazowieckiej Korona Ostrołęka lepsza od czwartej drużyny IV ligi podlaskiej - Warmii Grajewo. Sparing odbył się 27 stycznia na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Witosa w Ostrołęce.

Pierwsza bramka padła już w 8. minucie, piłkę do bramki rywala skierował Jakub Laska. Drużyna Warmii Grajewo wyrównała w 31. minucie, kiedy to Paweł Górski trafił na 1:1 strzałem z linii pola karnego. Cztery minuty później grajewianie prowadzili już 2:1 po golu Dawida Kondratowicza. Trzy minuty przed przerwą do wyrównania doprowadził zespół Korony, a konkretnie młody Karol Macioch.

Kolejne gole padły po 75. minucie. Najpierw gola na 3:2 dla gospodarzy strzelił Maciej Staszczuk, a chwilę później Kamil Jastrzębski trafił na 4:2 i ustalił tym samym wynik tego meczu. Dla Korony było to pierwsze sparingowe zwycięstwo zimą, w poprzednim starciu żółto-niebiescy ulegli Olimpii Zambrów 3:5. W kolejnym sparingu Korona zagra 3 lutego na wyjeździe z ŁKS Łomża.

Korona Ostrołęka - Warmia Grajewo 4:2 (2:2)
Bramki: 8. Laska, 42. Macioch, 75. Staszczuk, 76. K. Jastrzębski - 31. Górski, 35. Kondratowicz

Korona: Skierkowski (46. Fuksiński) - Staszczuk, Jastrzębski D, Skorupka, Borkowski (46. Kowalczyk), Dzbeński (46. Jastrzębski K), Drężewski, Augustyniak (46. Gąska), Macioch, Laska, Olesiński.