Korona Ostrołęka wyszarpała trzy punkty w Bieżuniu!

Piłka nożna 14 sierpnia 2016 Komentarzy

Korona Ostrołęka pokonała Wkrę Bieżuń 2:1 w wyjazdowym spotkaniu pierwszej kolejki ligi okręgowej ciechanowsko-ostrołęckiej. Podopieczni trenera Marcina Truszkowskiego zapewnili sobie zwycięstwo w doliczonym czasie gry!

Michał Nosek (fot. eOstroleka.pl)

Niebiesko-żółci kapitalnie rozpoczęli mecz. Już w 3. minucie Piotr Strzeżysz dokładnie dograł do Michała Noska, a ten pokonał bramkarza gospodarzy. Cztery minuty później mieliśmy już jednak remis 1:1 po skutecznej akcji zawodników Wkry.

Przez większą część meczu Koronę prześladował pech, co uwydatniło się w 35. minucie, kiedy to Piotr Strzeżysz musiał opuścić boisko z urazem. Dziesięć minut po przerwie pech ponownie dał o sobie znać, tym razem drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę obejrzał Karol Górski.

W najważniejszym momencie Koronie dopisało jednak wielkie szczęście. W doliczonym czasie gry wracający do Korony Patryk Wysocki popisał się celnym strzałem, zapewniając tym samym trzy punkty drużynie z Ostrołęki. Radości w obozie Korony nie było końca i oby ta radość towarzyszyła im już do końca sezonu. Najważniejsze, że mimo trudnego meczu udało się dopisać trzy punkty do ligowej tabeli.

Wkra Bieżuń - Korona Ostrołęka 1:2 (1:1)

⚽ 0:1 Nosek 3'
⚽ 1:1 Ziółkowski 7'
⚽ 1:2 Wysocki 90+2'

KORONA: Sebastian Szczechowiak - Wojciech Skorupka, Piotr Dawidzki, Paweł Skarżyński, Marcin Buchalski, Piotr Strzeżysz (35' Przemysław Śnietka), Karol Górski, Damian Drężewski (60' Arkadiusz Kowalczyk), Paweł Dzbeński (60' Jakub Laska), Maciej Staszczuk, Michał Nosek (75' Patryk Wysocki).