Korona Ostrołęka wywiozła trzy punkty z Nasielska

Piłka nożna 01 października 2016 Komentarzy

Korona Ostrołęka nie przestaje wygrywać w lidze okręgowej ciechanowsko-ostrołęckiej. W sobotę 1 października podopieczni Marcina Truszkowskiego odnieśli dziewiąte ligowe zwycięstwo z rzędu, pokonując na wyjeździe Żbik Nasielsk. Bohaterami meczu byli Sebastian Szczechowiak i Patryk Wysocki.

Sebastian Szczechowiak obronił rzut karny

Pierwszy z wymienionych na 10 minut przed zakończeniem pierwszej połowy obronił rzut karny, dzięki czemu do przerwy mieliśmy wynik 0:0. Z kolei Wysocki pojawił się na boisku w drugiej połowie meczu i około 70. minuty pokonał golkipera gospodarzy.

Po dziewięciu kolejkach Korona ma na swoim koncie komplet 27 punktów. Za tydzień niebiesko-żółci zagrają na wyjeździe z Soną Nowe Miasto. Wcześniej, bo w środę 5 października, ostrołęczan czeka u siebie mecz pucharowy z MKS Przasnysz.

Żbik Nasielsk - Korona Ostrołęka 0:1 (0:0)

⚽ 0:1 Wysocki '70

Korona: Szczechowiak - Dawidzki, Jastrzębski, Skarżyński, Skorupka, Górski (65' Wysocki), Strzeżysz, Kowalczyk, Śnietka, Staszczuk (65' Kubat), Nosek (80' Stachowicz).