Korona Ostrołęka zremisowała z trzecioligowcem

Piłka nożna 22 lutego 2015 Komentarzy

Piłkarze Korony Ostrołęka mają za sobą kolejny udany sprawdzian w ramach przygotowań do rundy wiosennej. Lider ligi okręgowej zremisował 3:3 z mocnym zespołem trzecioligowym - Zniczem Biała Piska.

Podopieczni Andrzeja Łyzińskiego i Michała Robaszkiewicza nie przestraszyli się wyżej notowanego rywala, choć w pierwszej połowie to przyjezdni dyktowali warunki gry i prowadzili do przerwy 3:0 po golach Michała Świderskiego, Michała Romachowa i Konrada Radzikowskiego. Niebiesko-żółci nie poddali się jednak i na drugą połowę wyszli zupełnie odmienieni.

Ostatecznie ostrołęccy piłkarze dość niespodziewanie zdołali wyrównać! W drugiej odsłonie bramki dla Korony strzelili Maciej Staszczuk, Paweł Dzbeński i Piotr Kisiel. Lider "okręgówki" wykazał się więc niebywałym hartem ducha i zremisował 3:3 z dużo wyżej notowanym rywalem.