Korona sparowała z Ruchem Wysokie Mazowieckie

Piłka nożna 15 lipca 2018 2 Komentarze

Korona Ostrołęka rozegrała pierwszy sparing przygotowawczy do nowego sezonu. Rywalem ostrołęckiej drużyny był III-ligowy Ruch Wysokie Mazowieckie.

Już w trzeciej minucie meczu Fabian Gosk wyprowadził Ruch na prowadzenie. Goście w 10. minucie prowadzili już 2:0 po golu zawodnika testowanego przez Ruch. Jeszcze przed przerwą Korona straciła dwie bramki, również za sprawą graczy testowanych przez wysokomazowiecki klub.

W 55. minucie Ruch prowadził już 6:0. Korona zdobyła jednak honorową bramkę, w 73. minucie gola strzelił Mateusz Augustyniak. Po 80 minutach mecz przerwano z powodu silnych opadów deszczu. W kolejnym sparingu - 22 lipca - Korona zagra z Radomiakiem Radom.