Korona uległa Mazowszu Jednorożec [ZDJĘCIA]

Piłka nożna 21 lutego 2016 Komentarzy

Kolejny sparingowy test mają za sobą piłkarze Korony Ostrołęka. Mecz ze Śniardwami Orzysz nie doszedł do skutku, lecz do Ostrołęki przyjechała ekipa Mazowsza Jednorożec. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem przyjezdnych.

Spotkanie rozpoczęło się dość pechowo, ponieważ ciężkiej kontuzji doznał obrońca zespołu gości Jakub Jaśkiewicz. Zderzył on się ze swoim bramkarzem, co zakończyło się złamaniem nosa. Nie załamało to jednak piłkarzy z Jednorożca, do przerwy prowadzili oni 2:0 po golach Skały i Wątkowskiego. W drugiej połowie obejrzeliśmy wyrównany pojedynek, jednak zakończony zwycięstwem ekipy Mazowsza. Jedynego gola dla Korony strzelił Jakub Galarski.

Korona Ostrołęka - Mazowsze Jednorożec 1:3 (0:2)