Korona zdobyła trzy punkty w Ojrzeniu i jest liderem!

Piłka nożna 27 sierpnia 2016 Komentarzy

Korona Ostrołęka po trzech kolejkach ma na swoim koncie komplet punktów. Niebiesko-żółci w spotkaniu trzeciej serii gier pokonali na wyjeździe ekipę Tęczy Ojrzeń. Ostrołęczanie zostali samodzielnym liderem ligi okręgowej ciechanowsko-ostrołęckiej.

Spotkanie zaczęło się jednak od prowadzenia zespołu gospodarzy. W 10. minucie pierwszego gola dla Tęczy zdobył Rafał Traczyk i było 1:0. Korona usiłowała odrobić stratę i udało się to jeszcze przed przerwą. Gola wyrównującego w 41. minucie strzelił Damian Drężewski. Dużo skuteczniejsi niebiesko-żółci byli w drugiej części gry. Najpierw w 77. minucie do siatki trafił Piotr Dawidzki, a pięć minut przed końcem meczu wynik ustalił wspomniany już Drężewski. Gospodarze kończyli mecz w dziesiątkę po czerwonej kartce dla Adama Olszewskiego w 81. minucie. Korona wygrała 3:1 i po trzech kolejkach przewodzi stawce ligi okręgowej.

Kolejne spotkanie podopieczni trenera Marcina Truszkowskiego rozegrają w najbliższą środę o godzinie 17.00 na stadionie przy Partyzantów w Ostrołęce. Rywalem będzie Boruta Kuczbork.

Tęcza Ojrzeń - Korona Ostrołęka 1:3 (1:1)

⚽ 1:0 Traczyk '10
⚽ 1:1 Drężewski '41
⚽ 1:2 Dawidzki '77
⚽ 1:3 Drężewski '85

KORONA: Szczechowiak - Buchalski (80' Karczewski), Dawidzki, Skarżyński, Skorupka, Górski, Kowalczyk (55' Kubat), Nosek, Staszczuk (88' Zięba), Śnietka (70' Wysocki), Drężewski.