Korona zdominowała Wkrę [ZDJĘCIA]

Piłka nożna 19 września 2015 Komentarzy

Korona Ostrołęka pokonała Wkrę Sochocin 2:0 w meczu 8. kolejki ligi okręgowej ciechanowsko-ostrołęckiej. Dwubramkowe zwycięstwo było najniższym wymiarem kary dla gości, mecz mógł skończyć się dużo wyższym wynikiem.

Obie części meczu miały podobny przebieg - to Korona była stroną zdecydowanie przeważającą, lecz również nieskuteczną. Prowadzenie gospodarzom dał Michał Nosek, który w 28. minucie pokonał bramkarza gości strzałem głową. Ten sam zawodnik miał również okazję do podwyższenia rezultatu po przerwie, lecz jego strzał, podobnie jak próby Daniela Wargulewskiego, nie znalazł drogi do bramki. Dopiero w doliczonym czasie gry drugą bramkę dla ostrołęckiej drużyny w zamieszaniu podbramkowym zdobył Piotr Dąbrowski. Korona wygrała 2:0 i pokazała, że potrafi zagrać na wysokim poziomie, lecz potrzebna jest jeszcze praca nad wykańczaniem akcji.