Korona zwyciężyła w strugach deszczu [ZDJĘCIA]

Piłka nożna 12 września 2015 Komentarzy

Korona Ostrołęka pokonała Borutę Kuczbork 3:0 w meczu 7. kolejki ligi okręgowej ciechanowsko-ostrołęckiej. Nasi piłkarze od początku kontrolowali przebieg spotkania, które toczyło się w niekorzystnych warunkach pogodowych, których elementem był z pewnością rzęsisty deszcz.

Korona objęła prowadzenie już w 4. minucie meczu - ostrołęczanie przeprowadzili akcję oskrzydlającą, którą wykończył Maciej Staszczuk. W pierwszej odsłonie więcej bramek nie padło, natomiast kolejny gol dla Korony został zanotowany w trzeciej minucie po zmianie stron. To właśnie wtedy Cezary Stachowicz uderzał na bramkę z ostrego kąta, piłka trafiła jeszcze w jednego z zawodników Boruty i zmyliła kompletnie zaskoczonego bramkarza gości. Korona nadal atakowała i dopięła swego w doliczonym czasie gry, wynik meczu ustalił wtedy rezerwowy Sebastian Parzych.

KORONA Ostrołęka - BORUTA Kuczbork 3-0 (1-0)
Staszczuk 4, Stachowicz 48, Parzych 90+2

KORONA: Szczechowiak - Zięba (81' Gawrych), Karczewski (64' Pa. Wysocki) Jastrzębski, Pełtak, Rupacz, Stachowicz, Staszczuk, Wargulewski, Nosek (83' Jóźwiak), Dzbeński (77' Parzych).