Koszykarskie zmagania dzikich drużyn (zdjęcia)

Koszykówka 24 stycznia 2018 1 Komentarz

22 stycznia w hali sportowej przy ul. Partyzantów 3 w Ostrołęce odbył się mecz "dzikich drużyn" w koszykówkę. Do rywalizacji w turnieju zgłosiły się dwie drużyny, zagrały więc pożyteczny sprawdzian między sobą.

Pięcioosobowe składy grały cztery kwarty po 10 minut. Lepszą drużyną okazał się team Czarne Pantery Tadzia, który pokonał Żubronie 79:29 Drużyny na zakończenie meczu zostały udekorowane pamiątkowymi dyplomami. Organizatorem był Miejski Zarząd Obiektów Sportowo - Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce.