Krispol I liga: Pekpol słabszy od lidera rozgrywek

Siatkówka 26 października 2014 Komentarzy

Nie tak miał wyglądać sobotni wieczór dla ostrołęckiej siatkówki. Pekpol Ostrołęka przegrał z Camperem Wyszków 0:3 w meczu 6. kolejki Krispol I ligi. Siatkarze znad Narwi w żadnym z setów nie mieli szans z rozpędzonym liderem rozgrywek.

Już początek sobotniego starcia pokazał, że o punkty w Wyszkowie będzie bardzo ciężko. Seria świetnych zagrywek Kaczorowskiego sprawiła, że na tablicy wyników pojawił się wynik 8:3 dla Campera. Przewaga gospodarzy rosła a biało-czerwoni nie mieli sposobu na zatrzymanie lokalnego rywala. Podopieczni trenera Jana Sucha wygrali pierwszą partię 25:16.

W kolejnych setach obraz gry nie uległ zmianie. Gospodarze nadal ryzykowali zagrywką, wykorzystując atut własnej hali. Camper pewnie wygrał drugiego seta do 18 i trzeciego do 19, zwyciężając w całym meczu 3:0. MVP spotkania został rozgrywający Campera Bartosz Zrajkowski.

Kolejne spotkanie Pekpol rozegra przed własną publicznością z KPS Siedlce Banki Spółdzielcze z Grupy BPS. Spotkanie odbędzie się prawdopodobnie w niedzielę 9 listopada o godzinie 18.00 w hali im. Arkadiusza Gołasia. Nie jest to jednak termin oficjalnie potwierdzony.

Camper Wyszków - Pekpol Ostrołęka 3:0 (25:16, 25:18, 25:19)

Pekpol: Milewski, Zalewski, Szczygielski, Boruch, Wierzbicki, Białek, Saczko (libero) oraz Przybylski, Szałański, Cichocki, Wdowiak.