Krispol I liga: Zalewski poprowadził Pekpol do zwycięstwa!

Siatkówka 05 listopada 2014 Komentarzy

Pekpol Ostrołęka pokonał KPS Siedlce Banki Spółdzielcze z Grupy BPS 3:1 w meczu 7. kolejki Krispol I ligi. Biało-czerwoni zagrali dobre spotkanie i pewnie wygrali z aktualnym wicemistrzem rozgrywek. MVP spotkania został Dominik Zalewski.

Dominik Zalewski

32-letni przyjmujący zaprezentował się z bardzo dobrej strony, zarówno w przyjęciu i ataku, jak i zagrywce. Wychowanek ostrołęckiej szkoły siatkówki jest w naprawdę dobrej formie i potwierdza, że jego powrót do Ostrołęki był bardzo dobrą decyzją.

Jedynie w pierwszym secie KPS przeciwstawił się drużynie Pekpolu, wygrywając do 20. Dwie kolejne partie pewnie padły łupem ostrołęckich siatkarzy. W czwartym secie przyjezdni prowadzili już 14:10, lecz kapitalna gra gospodarzy sprawiła, że był to ostatni set tego spotkania. Pekpol wygrał 3:1, zdobywając cenne trzy punkty i umacniając się na siódmym miejscu w tabeli. Ostrołęczanie w tym sezonie nie stracili jeszcze punktów przed własną publicznością.

Przed Pekpolem ponad tydzień przerwy - kolejne spotkanie podopieczni Andrzeja Dudźca i Włodzimierza Nowaczyka rozegrają 15 listopada na wyjeździe ze Ślepskiem Suwałki.

Pekpol Ostrołęka - KPS Siedlce Banki Spółdzielcze z Grupy BPS 3:1 (20:25, 25:20, 25:22, 25:21)