KS CK Troszyn pokonany w Bieżuniu

Piłka nożna 28 sierpnia 2016 Komentarzy

KS CK Troszyn przegrał z Wkrą Bieżuń 0:3 w wyjazdowym spotkaniu 3. kolejki ligi okręgowej ciechanowsko-ostrołęckiej. Zespół z powiatu ostrołęckiego drugi raz w tym sezonie musiał uznać wyższość rywala i zejść z boiska pokonany.

Wkra do tej pory zawodziła. Spadkowicz z czwartej ligi poniósł dwie porażki i sytuacja w Bieżuniu stawała się nerwowa, gdyż drużyna z powiatu żuromińskiego przed sezonem stawiana była raczej w gronie drużyn aspirujących do czołówki ligowej tabeli. Kolejny mecz przyniósł jednak przełamanie, co gorsza: było to przełamanie w spotkaniu z drużyną z powiatu ostrołęckiego.

Strzelanie dla zespołu Wkry rozpoczął Paweł Baca, który na listę strzelców wpisał się w 35. minucie. Cztery minuty później było już 2:0 po bramce Daniela Gatyńskiego. Te dwie bramki dla gospodarzy spowodowały, że grało im się łatwiej, a drużyna z Troszyna musiała gonić wynik. Marzenia o choćby doprowadzeniu do remisu ostatecznie przepadły w 74. minucie gry, kiedy to wynik meczu na 3:0 ustalił Michał Dzięgielewski.

Troszyn kończył mecz w dziewiątkę - w 68. minucie drugimi żółtymi, a w konsekwencji czerwonymi kartkami zostali ukarani Kamil Grochocki i Piotr Gutowski.

Zespół prowadzony przez Łukasza Bałazego po trzech kolejkach zajmuje 11. miejsce w tabeli z dorobkiem trzech punktów. Liderem - z kompletem zwycięstw - jest Korona Ostrołęka. Kolejne spotkanie KS CK Troszyn już we wtorek 30 sierpnia o godz. 17.00 na stadionie przy Partyzantów w Ostrołęce. Rywalem będzie Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna.

Wkra Bieżuń - KS CK Troszyn 3:0 (2:0)

⚽ 1:0 Baca '35
⚽ 2:0 Gatyński '39
⚽ 3:0 Dzięgielewski 74'

KS CK Troszyn: Zawojek - A. Abramczyk, Grochocki, Kopeć (55' Knap), Dzwonkowski, S. Kaczyński (70' Dąbrowski), Chromik, Grabowski (78' Parzych), Sakowski, Rudziński (85' Fabiański), Gutowski.