KS CK Troszyn uległ Nadnarwiance. Wyniki 10. kolejki ligi okręgowej

Piłka nożna 10 października 2016 Komentarzy

KS CK Troszyn przegrał z Nadnarwianką Pułtusk 0:3 w spotkaniu ligi okręgowej ciechanowsko-ostrołęckiej. Wicelider odniósł pewne zwycięstwo w meczu, który odbył się na ostrołęckim stadionie przy ul. Partyzantów. Zobacz wyniki dziesiątej kolejki okręgówki oraz aktualną tabelę ligową.

Przed gospodarzami było trudne zadanie, gdyż gracze z Pułtuska to aktualny wicelider ligi okręgowej, a jednocześnie zespół mający ambicje na wysokie pozycje w tym sezonie. Przed tym spotkaniem Nadnarwianka miała na koncie siedem zwycięstw i dwie porażki, z kolei KS CK plasował się w środku stawki z czterema zwycięstwami w dziewięciu meczach. Wynik meczu otworzył Bartosz Salamon, trafiając na 1:0 w 23. minucie. Po przerwie Nadnarwianka udokumentowała swoją przewagę kolejnymi dwoma golami - ich autorami byli Mateusz Grzela i Jakub Zalewski.

Dla KS CK była to czwarta porażka w sezonie. Podopieczni Łukasza Bałazego w 10 meczach zdobyli 14 punktów i znajdują się na dziesiątym miejscu w tabeli. Lideruje Korona Ostrołęka z kompletem 30 "oczek".

KS CK Troszyn - Nadnarwianka Pułtusk 0:3 (0:1)

⚽ 0:1 Salamon '23
⚽ 0:2 Grzela '58
⚽ 0:3 Zalewski '64

KS CK: Drężek - Abramczyk, Kopeć (80' Dąbrowski), Dzwonkowski, Sakowski, M. Kaczyński, S. Kaczyński (46' Knap), Bałas, Chromik (87' B. Kaczyński), Bałazy (20' Grabowski), Gutowski.