Który ostrołęcki klub najlepiej szkoli młodzież?

Inne 11 grudnia 2015 6 Komentarzy

Mimo, iż miasto dotowało kilkadziesiąt klubów i stowarzyszeń sportowych, to tylko siedem z nich zaistniało w systemie Współzawodnictwa Sportowego Dzieci i Młodzieży. W całym systemie zapisało się 3376 klubów, reprezentujących 72 dyscypliny sportu. Zobacz, który ostrołęcki klub okazał się najlepszy.

Mimo, iż miasto dotowało kilkadziesiąt klubów i stowarzyszeń sportowych, to tylko siedem z nich zaistniało w systemie Współzawodnictwa Sportowego Dzieci i Młodzieży. W całym systemie zapisało się 3376 klubów, reprezentujących 72 dyscypliny sportu. Zobacz, który ostrołęcki klub okazał się najlepszy.

W sporcie młodzieżowym zdecydowanie największe sukcesy odnosimy w lekkiej atletyce. Liderem wśród ostrołęckich klubów jest Ostrołęcki Klub Lekkiej Atletyki z bardzo dobrym wynikiem 95 pkt, choć jest to rezultat słabszy niż przed rokiem (112 pkt). Na miejscu drugim znajduje się UKS Siódemka Ostrołęka, która poprawiła swój ubiegłoroczny rezultat o ponad 20 punktów i to mimo dość niskiej dotacji z miasta (10 000 zł). Podium zamyka UŚKS Ostrołęka z rezultatem 39 pkt, ponad dwukrotnie większym niż w 2014 roku.

Miejsce w klasyfikacji znalazło się również dla UKS Olimp, OTPS Nike, MKKK Shinkyokoushin i UMKS Victoria. Poniżej prezentujemy klasyfikację za 2015 rok. Czy wpłynie ona na dotacje, jakie miasto przekaże klubom w nowym roku? Przekonamy się o tym już wkrótce, kiedy to zostaną podzielone środki na sport.

Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży - 2015:

1. OKLA Ostrołęka - lekkoatletyka - 95,0 pkt;
2. UKS Siódemka Ostrołęka - lekkoatletyka - 47,5 pkt;
3. UŚKS Ostrołęka - pływanie - 39,0 pkt;
4. UKS Olimp Ostrołęka - piłka siatkowa - 20,17 pkt;
5. OTPS Nike Ostrołęka - piłka siatkowa - 9,0 pkt;
6. MKKK Shinkyokoushin - karate - 6,50 pkt;
7. UMKS Victoria Ostrołęka - boks - 4,00 pkt.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze

...
10:42, 11 grudnia 2015

..

Victoria nie powinna nic dostać za zablokowania rozwoju 2 chłopakom którzy jedyni wybijali się ! Wstyd dla klubu !  


...
10:50, 11 grudnia 2015

Tom

Dwa kluby sportów walki.


...
10:51, 11 grudnia 2015

były zawodnik

BRAWO OKLA :) !!! Odkąd pamiętam najlepsza atmosfera w klubie, zdolna młodzież i fachowa kadra szkoleniowa. Polecam ten klub :) Jeszcze od nie dawna jak zauważyłem wprowadzony projekt dla dzieciaków z podstawówek - super sprawa.
Pozdrawiam były zawodnik OKLA.


...
19:34, 12 grudnia 2015

Ja

Co do OKLA
- atmosfera najgorsza jaka może być
- nie dbają o zawodników , połowę z nich mają w dupie
Można by było wypisywać i wypisywać .......  


...
20:42, 12 grudnia 2015

Gość

Klasyfikacja jest bardzo spoko, ale nie w przypadku piłki nożnej. Tam klubów są dziesiątki tysięcy w RP, a punkty zdobywa się tylko za udział w najwyższych klasach rozgrywkowych (czyli maksymalnie jakieś 36 klubów w skali kraju). Jest niemal niemożliwe, by się tam załapać, nie mając drużyby seniorów w ekstraklasie, 1 lub 2 lidze


...
19:10, 13 grudnia 2015

Zawodnik

Szykuja sie zmiany w OKLI, prezio pożegnał sie z zawodnikami,sekretarz składa rezygnację ,czas na zmiany.Czy bedzie lepiej? A moze lepiej juz było?Czas pokaże.Pytanie  ciśnie sie na usta , dlaczego teraz te zmiany,a moze jest jakiś drugie dno?Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.