Kulturystyka: Ostrołęczanie debiutowali w Ostrowi Mazowieckiej

Inne 25 marca 2013 Komentarzy

Po raz jedenasty w Ostrowii Mazowieckiej odbyły się Debiuty Polskiego Związku Kulturystyki, Fitness i Trójboju Siłowego. W sobotnich zawodach wzięło udział ponad 140 zawodników, w tym czterech ostrołęczan. Zobacz jak zaprezentowali się zawodnicy z naszego miasta!

Ostrołękę w sobotnich zawodach reprezentowali Karol Olender, Radosław Rutkowski, Adrian Dziełak i Tomasz Chełstowski. Najlepiej zaprezentował się pierwszy z wymienionych.

Karol Olender zajął piąte miejsce w kategorii "Kulturystyka klasyczna mężczyzn 180 cm". Zwyciężył Hubert Kulczyński z Poznania. W tej samej kategorii startował Radosław Rutkowski - zajął on trzynastą pozycję w osiemnastoosobowej stawce.

Dwóch przedstawicieli mieliśmy także w kategorii "Kulturystyka klasyczna mężczyzn + 180 cm". Dziewiętnastu uczestników prezentowało swoje mięśnie a obaj ostrołęczanie uplasowali się w drugiej dziesiątce. Adrian Dziełak był jedenasty, Tomasz Chełstowski ukończył zawody na 15. miejscu. Wygrał Jakub Chudziński z Poznania.