Kurpik Kadzidło wygrał ze Świtem

Piłka nożna 15 lutego 2015 Komentarzy

W sobotę 14 lutego piłkarze Świtu Baranowo rozegrali kolejny mecz w ramach przygotowań do rundy wiosennej w A-Klasie ciechanowsko-ostrołęckiej. Ich rywalem był lider ostrołęckiej B-Klasy Kurpik Kadzidło. Zwyciężyli goście.

Prowadzenie w sobotnim spotkaniu objęli zawodnicy z Kadzidła, którzy wiosną bronić będą nieskazitelnego dorobku i zdecydowanej pozycji lidera B-Klasy. Jeszcze przed przerwą Kurpik dorzucił drugą bramkę i prowadził przed drugą połową 2:0.

Druga odsłona przyniosła kibicom więcej emocji. Oba zespoły strzeliły po trzy bramki i mecz zakończył się wygraną Kurpika 5:3. Gole dla Świtu strzelali Rafał Ogonowski, Mateusz Prusaczyk i Damian Duszak.

Jak do tej pory Świt Baranowo nie rozpieszcza swoich kibiców formą w obecnym okresie przygotowawczym. Podopieczni Daniela Zyry pracują na treningach, ale - jak widać - na efekty trzeba będzie jeszcze trochę poczekać. Jedynym zwycięstwem baranowskiej ekipy w tegorocznych sparingach pozostaje wygrana 4:3 nad Żaglem Piecki. Oprócz tego Świt przegrał 0:12 z Tęczą Łyse, 0:9 z Koroną Ostrołęka, 2:6 z Mazowszem Jednorożec oraz 3:5 z Kurpikiem Kadzidło.