Kurpik rozgromił Gladiatora. Sprawdź wyniki 6. kolejki A-Klasy [ZDJĘCIA]

Piłka nożna 21 września 2015 Komentarzy

Kurpik Kadzidło pokonał Gladiatora Słoszewo 5:0 w meczu 6. kolejki A-Klasy ciechanowsko-ostrołęckiej. Podopieczni Arkadiusza Chmielewskiego są obecnie najlepszą drużyną z powiatu ostrołęckiego w całych rozgrywkach. Nie wiedzie się za to Rzekuniance Rzekuń i Aldo Bartnikowi Myszyniec.

Strzelanie w meczu Kurpika z Gladiatorem rozpoczęło się już w 8. minucie, kiedy to Grzegorz Olszewski został pokonany przez Artura Abramczyka. Golkiper gości ponownie wyciągał piłkę z siatki dziesięć minut później, a szczęśliwym strzelcem był Paweł Buczek. W 33. minucie było już 3:0, tym razem na listę strzelców wpisał się Jarosław Dawid. Kurpik praktycznie rozstrzygnął losy meczu w pierwszej połowie, ale po zmianie stron obraz gry nie uległ zmianie. W 59. minucie na 4:0 podwyższył doświadczony Mirosław Lesiński, a wynik spotkania na dwie minuty przed końcem ustalił Mateusz Kaczyński.

Wysokie porażki poniosły ekipy Aldo Bartnika Myszyniec i Rzekunianki Rzekuń. Podopieczni Daniela Dziekońskiego przegrali z Kryształem Glinojeck 0:5. Być może wpływ na wysoką porażkę miał fakt, iż myszynieccy piłkarze z powodu remontu stadionu swoje mecze domowe muszą rozgrywać w Baranowie. Piątą porażkę w szóstym meczu zanotowała także Rzekunianka - tym razem lepszy okazał się zespół KS Wąsewo.