Kurpiowska Kuźnia Mistrzów zawita w niedzielę do Ostrołęki [FIGHTCARD]

Sporty walki 27 listopada 2014 0 Komentarzy

To będzie wieczór niezapomnianych starć! Już w najbliższą niedzielę, 30 listopada klub Fight Academy Ostrołęka zaprasza na V Kurpiowską Kuźnię Mistrzów.

To będzie wieczór niezapomnianych starć! Już w najbliższą niedzielę, 30 listopada klub Fight Academy Ostrołęka zaprasza na V Kurpiowską Kuźnię Mistrzów.

Zawody z udziałem reprezentantów kilkunastu klubów z trzech województw odbędą się w hali przy ulicy Partyzantów w Wojciechowicach.

Impreza podzielona jest na dwie części. Od godziny 12.00 w ringu rywalizować będą czołowi zawodnicy z klubów z m.in. Wyszkowa, Suwałk, Warszawy, Ostrowi Mazowieckiej, Zambrowa, Łomży, czy też Zielonki.

Podczas wielkiej gali sportów walki o godz. 17:00 dojdzie do najciekawszych starć z udziałem zawodników Fight Academy Ostrołęka, UMKS Victoria Ostrołęka i Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin.

- Zapraszamy wszystkich kibiców na walki extra fight, chociaż emocji związanych z walkami ostrołęczan nie zabraknie przez cały dzień - podkreśla trener Fight Academy Arkadiusz Ludwiczak. - Zawody cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem klubów z całego regionu. W rywalizacji obejrzymy reprezentantów z Mazowsza, Warmii i Mazur oraz Podlasia.

W walkach wieczornych w ringu pojawią się: Aleksy Zienkiewicz, Mateusz Łępicki, Jakub Jarka, Karol Łasiewicki (Fight Academy Ostrołęka), Natalia Ruszczyk i Marcin Dąbrowski (Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin) oraz Adam Motacki i Damian Krukowski (Victoria Ostrołęka). W walce wieczoru w kat. -92 kg Karol Łasiewicki (Fight Academy Ostrołęka) zmierzy się z Tomaszem Gumkowskim (KSW Zambrów).

Zapraszamy w imieniu klubu Fight Academy Ostrołęka do hali przy ulicy Partyzantów w Wojciechowicach.

Wstęp wolny!

FIGHTCARD:

Walki ligowe godz 12.00
KARTA WALK:
1 Łukasz Szczodruch Panzer Suwałki vs Daniel Bralewski Gimnazjon Apin Wyszków 86kg BOKS
2 Alan Malinowski Gimnazjon Apin Wyszków vs Piotr Rachocki UKS SANDA PŁOCK 75kg BOKS
3 Dominik Gryszkiewicz Akademia LWA Warszawa vs Mateusz Mościcki Gimnazjon Apin Wyszków 75kg BOKS
4 Piotr Trześniewski - Tryc Gimnazjon Apin Wyszków vs Tomasz Kalinowski Panzer Suwałki 75kg BOKS
5 Kupis Przemysław Gimnazjon Apin Wyszków vs Tomasz Kalinowski Arrachion MMA Mrągowo 83kg BOKS
5 Damian Malinowski WKB Sparta Warszawa vs Grzegorz Bołtromiejuk Gimnazjon Apin Wyszków 91kg BOKS
6 Przemysław Ochmański Gimnazjon Apin Wyszków vs Damian Soczewka UKS SANDA PŁOCK 88kg BOKS
7 Ludwik Szwaczyk Gimnazjon Apin Wyszków vs Jakub Winiarczyk FIGHT ACADEMY Ostrołęka OPEN BOKS
8 Szymon Samorajczyk Palestra Warszawa vs Łukasz Ceberek FIGHT ACADEMY OSTROŁĘKA 63kg LOW
9 Rafał Gut Arrachion MMA Mrągowo vs Daniel Trzciński FIGHT ACADEMY OSTROŁĘKA 70kg LOW
10 Damian Nowakowski Arrachion MMA Mrągowo vs Robert Wolkowski ACADEMIA GORILA Ostrów Maz 65kg LOW
11 Dawid Wołczuk UKS SANDA PŁOCK vs Adrian Łokietek Gimnazjon Apin Wyszków 60kg LOW
12 Błażewicz Maciej Palestra Warszawa vs Dawid Długosz Gimnazjon Apin Wyszków 67kg LOW
13 Hubert Klaus Panzer Suwałki vs Karol Draks Akademia LWA Warszawa 66kg LOW
14 MICHAŁ PEPŁOWSKI Gimnazjon Apin Wyszków vs Michał Gryszkiewicz Akademia LWA Warszawa 67kg LOW
15 Daniel Strzemiński Akademia LWA Warszawa vs Bartosz Różański Arrachion MMA Mrągowo 75kg LOW
16 Tomasz Rachock UKS SANDA PŁOCK vs Daniel Zyra FIGHT ACADEMY OSTROŁĘKA 78kg LOW
17 Piotr Tułowiecki Academia Gorila Ostrów Maz. vs Jarosław Wronowski FIGHT ACADEMY OSTROŁĘKA 82kg LOW
18 Adam Zyśk ACADEMIA GORILA Ostrów Maz vs Kamil Sęk FIGHT ACADEMY OSTROŁĘKA 88kg LOW
19 Konrad Matulewicz Panzer Suwałki vs Kuba Węcek Arrachion MMA Mrągowo 83kg LOW
20 Wiktor Shyiko Akademia LWA Warszawa vs Paweł Naruszewicz Panzer Suwałki 72kgLOW
21 Paweł Wojciechowski Arrachion MMA Mrągowo vs Adrian Osinski Panzer Suwałki 78kg LOW
22 Arkadiusz Roman Akademia LWA Warszawa vs Paweł Sciepuro Arrachion MMA Mrągowo 76kg LOW
23 Mateusz Konador Arrachion MMA Mrągowo vs Dawid Wróbel Gimnazjon Apin Wyszków 78kg LOW
24 Bartek Kukwa Gimnazjon Apin Wyszków vs Piotr Żuryński Panzer Suwałki 83kg LOW
25 Łukasz Szczodruch Panzer Suwałki vs Jarosław Filipek Palestra Warszawa 86kg LOW
26 Kamil Laskowski KSW ZAMKBRÓW vs Adam Dubin Panzer Suwałki 97kg LOW
Godz 17.00 Extra Fighty
kat.-78kg Bartosz Różański Arrachion MMA Mrągowo vs Aleksy Zienkiewicz FIGHT ACADEMY OSTROŁĘKA
kat.-60kg BOKS Adam Motacki UMKS Victoria Ostrołęka vs Marcin Kapelewski Tiger Łomża
kat.-70kg BOKS Damian Krukowski UMKS Victoria Ostrołęka vs Mateusz Gawęcki Tiger Łomża
KARATE Natalia Ruszczyk OKK KYOKUSHIN vs xxx
KARATE Marcin Dąbrowski OKK KYOKUSHIN vs xxx
kat-70kg K1 Marcin Blicharz Gimnazjon Apin Wyszków vs Mateusz Łępicki FIGHT ACADEMY OSTROŁĘKA
Kat-76kg K1 Paweł Sciepuro Arrachion MMA Mrągowo vs Jakub Jarka FIGHT ACADEMY OSTROŁĘKA
kat-92kg K1 Tomasz Gumkowski KSW ZAMBRÓW vs Karol Łasiewicki FIGHT ACADEMY OSTROŁĘKA
WALKI EXTRA godz 17.00
kat.-76kg Kamil Waracki KSW ZAMKBRÓW vs Aleksy Zienkiewicz FIGHT ACADEMY OSTROŁĘKA
kat.-60kg BOKS Adam Motacki UMKS Victoria Ostrołęka vs Marcin Kapelewski Tiger Łomża
kat.-70kg BOKS Damian Krukowski UMKS Victoria Ostrołęka vs Mateusz Gawęcki Tiger Łomża
pokaz karate
KARATE Natalia Ruszczyk OKK KYOKUSHIN vs Julia Stępniewska Klub Sportów Walki Kyokushin Zielonka
KARATE Marcin Dąbrowski OKK KYOKUSHIN vs Marcin Banach Łomżyński Klub Karate Kyokushin
kat-70kg K1 Marcin Blicharz Gimnazjon Apin Wyszków vs Mateusz Łępicki FIGHT ACADEMY OSTROŁĘKA
kat-92kg K1 Tomasz Gumkowski KSW ZAMKBRÓW vs Karol Łasiewicki FIGHT ACADEMY OSTROŁĘKA
Kat-76kg K1 Sebastian Truchan Panzer Suwałki vs Jakub Jarka FIGHT ACADEMY OSTROŁĘKA

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.