Liga okręgowa: Bałas i Kamionowski bohaterami Troszyna

Piłka nożna 29 października 2017 2 Komentarze

KS CK Troszyn rozgromił Iskrę Krasne w meczu 13. kolejki ligi okręgowej ciechanowsko-ostrołęckiej. Mecz dwóch zespołów z górnej połowy okręgówki rozstrzygnęli Piotr Bałas i Piotr Kamionowski.

Spotkanie zapowiadało się jako wyrównane, ale szybko okazało się, że to gospodarze będą mieli przytłaczającą przewagę. W 7. minucie na listę strzelców wpisał się Piotr Kamionowski, a dziewięć minut później na 2:0 podwyższył Piotr Bałas. Obaj piłkarze na przemian trafiali do notesu sędziego w rubryce "strzelcy", a dzięki temu Kamionowski skończył mecz z czterema bramkami, Bałas - z trzema. Troszyn wygrał 7:0 i w ligowej tabeli zasłużenie wyprzedził Iskrę.

KS CK Troszyn - Iskra Krasne 7:0 (5:0)

⚽ 1:0 P.Kamionowski 7'
⚽ 2:0 Bałas 16'
⚽ 3:0 P.Kamionowski 26'
⚽ 4:0 P.Kamionowski 34'
⚽ 5:0 P.Kamionowski 42'
⚽ 6:0 Bałas 56'
⚽ 7:0 Bałas 85'

KS CK Troszyn: Drężek - Wargulewski, Abramczyk, K.Kamionowski, Grochocki (Jankowski 85'), Bałas, Gutowski (Fabiański 82'), Śnietka, P.Kamionowski, Kuliś (Chromik 70'), Kubat (Bałazy 75').