Liga okręgowa: Cichy bohaterem Tęczy, ciężki bój Rzekunianki

Piłka nożna 11 maja 2015 Komentarzy

Spotkanie Korony Ostrołęka z Makowianką Maków Mazowiecki (4:1) było jednym z najciekawszych spotkań 24. kolejki ligi okręgowej ciechanowsko-ostrołęckiej. Warto jednak wspomnieć również o innych meczach - grały drużyny z powiatu ostrołęckiego.

Tęcza JBB Łyse pokonała na wyjeździe Pełtę Karniewo 1:0. Bohaterem meczu został Marek Cichy, który strzelił zwycięską bramkę w 83. minucie. Co ciekawe, dla Cichego jest to kontynuacja świetnej passy - trafiał on do siatki w sześciu ostatnich meczach Tęczy. Mniej szczęścia miała ekipa KS CK Troszyn, podopieczni Łukasza Bałazego przegrali na wyjeździe z Wkrą Sochocin 0:1, jedyną bramkę tracąc na dziesięć minut przed końcem meczu.

Ciężką batalię z Soną Nowe Miasto stoczyła ekipa Rzekunianki Rzekuń. Ostatnia drużyna "okręgówki" przegrała jednak 2:3. Oba gole dla gospodarzy strzelił Łukasz Choroszewski.