Liga okręgowa: Gol bramkarza, Korona nadal liderem!

Piłka nożna 30 października 2014 Komentarzy

Piłkarze Korony Ostrołęka kontynuują zwycięską passę. Tym razem niebiesko-żółci w meczu 14. kolejki ligi okręgowej ciechanowsko-ostrołęckiej pokonali Orzyc Chorzele 4:1. Jedną z bramek zdobył bramkarz ostrołęckiej drużyny Sebastian Szczechowiak.

Sebastian Szczechowiak (fot. eOstroleka.pl)

Wynik już na początku pierwszej połowy otworzył Michał Nosek. Jeszcze przed przerwą Korona podwyższyła prowadzenie za sprawą Piotra Kamionowskiego. W drugiej części gry lider nie zwolnił tempa i powiększył swoją przewagę.

Trzeciego gola dla Korony zdobył bramkarz Sebastian Szczechowiak. Skutecznie strzelił on z jedenastu metrów po tym jak sędzia podyktował rzut karny dla ostrołęckiej drużyny. Parę minut później było już 4:0 po kontrataku, który wykończył Sebastian Parzych. Gospodarzy stać było tylko na honorowego gola, którego autorem był Adam Niestępski.

Niebiesko-żółci rozegrają jeszcze tylko jeden mecz w w rundzie jesiennej ligi okręgowej ciechanowsko-ostrołęckiej. W derbach powiatu ostrołęckiego przeciwnikiem Korony będzie Rzekunianka Rzekuń, a mecz zostanie rozegrany 8 listopada.

Orzyc Chorzele - Korona Ostrołęka 1:4 [0:2]