Liga okręgowa: Hokejowy wynik, pewne zwycięstwo Korony [ZDJĘCIA, WIDEO]

Piłka nożna 21 września 2014 Komentarzy

Korona Ostrołęka pokonała Mazowsze Jednorożec 5:3 w meczu ósmej kolejki ligi okręgowej ciechanowsko-ostrołęckiej. Podopieczni trenerów Andrzeja Łyzińskiego i Michała Robaszkiewicza wszystkie bramki zdobyli w drugiej połowie meczu.

Jedynego gola przed przerwą zdobyli goście, strzelając go po kwadransie gry. W drugiej połowie do ataku rzucili się gospodarze i zrobili to bardzo skutecznie, gdyż strzelili aż pięć bramek. Hat-trickiem popisał się Piotr Kamionowski, po jednej bramce dobyli Paweł Dzbeński i Michał Borkowski. Warto również zaznaczyć dobrą dyspozycję Michał Noska, który robił dużo dobrej roboty w ofensywie, zaliczając asysty i wykonując kluczowe podania.

Ostatecznie mecz zakończył się hokejowym wynikiem 5:3 dla Korony. Niebiesko-żółci po tym starciu awansowali na czwarte miejsce w tabeli. Do lidera - Żbika Nasielsk - tracą cztery punkty.

Korona Ostrołęka - Mazowsze Jednorożec 5:3 (0:1)
bramki dla Korony: P. Dzbeński, M. Borkowski, P. Kamionowski 3