Liga okręgowa: Kolejne trzy punkty Korony

Piłka nożna 29 września 2014 Komentarzy

Korona Ostrołęka pokonała Makowiankę Maków Mazowiecki 1:0 w meczu dziewiątej kolejki ligi okręgowej ciechanowsko-ostrołęckiej. Jedyną bramkę dla niebiesko-żółtych strzelił Piotr Kamionowski.

Gol dla Korony padł w 39. minucie. Dobre dośrodkowanie z rzutu rożnego posłał Michał Nosek, głowę dołożył Piotr Kamionowski i tym samym golkiper Makowianki musiał skapitulować. W drugiej połowie Makowianka miała kilka szans na wyrównanie, lecz świetnie w bramce spisywał się Sebastian Szczechowiak.

Po dziewięciu kolejkach Korona zajmuje piąte miejsce w tabeli z dorobkiem osiemnastu punktów. Bilans podopiecznych Andrzeja Łyzińskiego i Michała Robaszkiewicza to pięć zwycięstw, trzy remisy i porażka.

Makowianka Maków Mazowiecki - Korona Ostrołęka 0:1 [0:1]