Liga okręgowa: Korona HiD pokonuje Bieżuń - zobacz piękną bramkę Kamionowskiego! [ZDJĘCIA, VIDEO]

Piłka nożna 01 czerwca 2013 Komentarzy

Korona HiD Ostrołęka pokonała Wkrę Bieżuń 3:1 w meczu 28. kolejki ligi okręgowej. Podopiecznym Tomasza Słowika pozostały do rozegrania w tym sezonie tylko dwa mecze. Ostrołęczanie są liderem "okręgówki". Tylko u nas zobaczysz pięknego gola Piotra Kamionowskiego!

Prowadzenie w tym spotkaniu objęli goście, stało się to już w jedenastej minucie meczu gdy Wkra mogła cieszyć się z pierwszego gola. Trzy minuty później było już jednak 1:1 gdy dobrą akcję Korony HiD wykończył Michał Krupka. Do przerwy nie padły już żadne gole i żadna z drużyn nie mogła poszczycić się przewagą przed drugą częścią gry.

W drugiej połowie strzelanie zaczęli gospodarze. W 54. minucie bramkę dla niebiesko-żółtych strzelił Michał Nosek. Wkra zaatakowała a podopieczni Tomasza Słowika próbowali kontrować. Po jednej z akcji piłka trafiła w słupek a chwilę później bramkarz gości był bez szans po kapitalnie wykonanym rzucie rożnym i pięknej bramce głową autorstwa Piotra Kamionowskiego.

Korona HiD wygrała 3:1 i znacznie przybliżyła się do ligowego awansu. Główny rywal ostrołęczan, MKS Ciechanów, ma co prawda osiem punktów straty i trzy rozegrane mecze mniej ale każda utrata punktu przez ciechanowskich zawodników będzie skutkowała pozostaniem Korony HiD na pierwszym miejscu w tabeli.

Zwycięzca ligi okręgowej awansuje do IV ligi mazowieckiej.

Korona HiD Ostrołęka - Wkra Bieżuń 3:1 (1:1)