Liga okręgowa: Korona HiD przegrywa na pożegnanie z ligą okręgową

Piłka nożna 22 czerwca 2013 Komentarzy

Korona HiD Ostrołęka przegrała z MKS Ciechanów 1:2 w meczu 30. kolejki ligi okręgowej ciechanowsko-ostrołęckiej. Podopieczni Tomasza Słowika wystąpili w tym spotkaniu w osłabionym składzie. Goście świętowali miejsce gwarantujące udział w barażach o IV ligę, niebiesko-żółci odtańczyli taniec radości z powodu awansu do IV ligi. W przyszłym sezonie derby Ostrołęki!

Mimo osłabionego składu, do przerwy prowadziła ostrołęcka Korona. Bramkę dla gospodarzy już w czternastej minucie meczu zdobył Michał Nosek. Goście wyrównali dopiero w 66. minucie a jedenaście minut później zdobyli bramkę na wagę zwycięstwa z rzutu karnego.

Korona HiD Ostrołęka awansowała do IV ligi mazowieckiej i w przyszłym sezonie zagra w jednej lidze z ostrołęcką Narwią. MKS Ciechanów dzięki dzisiejszemu zwycięstwu zajął drugie miejsce i wystąpi w meczach barażowych o awans do wyższej klasy rozgrywkowej.