Liga okręgowa: Korona HiD wygrywa dziesiąty mecz z rzędu i jest o krok od awansu! [ZDJĘCIA, VIDEO]

Piłka nożna 18 maja 2013 Komentarzy

Korona HiD Ostrołęka pokonała Tęczę JBB Łyse 2:1 w meczu 26. kolejki ligi okręgowej ciechanowsko-ostrołęckiej. Podopieczni Tomasza Słowika są bardzo blisko awansu do IV ligi - prowadzą w tabeli ze sporą przewagą a do końca sezonu już tylko cztery kolejki. Zobacz zdjęcia i video!

W pierwszej połowie tego spotkania bramki nie padły, choć zdecydowaną przewagę miała Korona, lecz sytuacji sam na sam nie wykorzystał Rudziński a strzał po sprytnie rozegranym rzucie rożnym minimalnie minął bramkę golkipera gości.

Drugą połowę od mocnego akcentu rozpoczęła Tęcza a w zasadzie jej superstrzelec Adrian Gwiazda - najskuteczniejszy zawodnik "okręgówki" trafił po raz kolejny do bramki i goście prowadzili 0:1. Taki wynik utrzymał się tylko przez sześć minut bo do wyrównania doprowadził Piotr Karczewski.

Wynik ustalony został w 89. minucie. Rzut karny na gola zamienił Piotr Kamionowski i Korona HiD wygrała mecz 2:1, odnosząc dziesiąte zwycięstwo z rzędu. Na cztery kolejki przed końcem ostrołęczanie mają pięć punktów przewagi nad MKS Ciechanów, który ma rozegrany jeden mecz mniej. Każde potknięcie ciechanowskiej drużyny zbliży ostrołęczan do upragnionego awansu i...derbowych pojedynków w IV lidze w przyszłym sezonie!

Korona HiD Ostrołęka - Tęcza JBB Łyse 2:1 (0:0)