Liga okręgowa: Korona lepsza od Wieczfnianki

Piłka nożna 07 września 2014 Komentarzy

Korona Ostrołęka wygrała z Wieczfnianką Wieczfnia Kościelna 2:0 w meczu 6. kolejki ligi okręgowej ciechanowsko-ostrołęckiej. Ostrołęczanie zapewnili sobie wygraną dopiero w drugiej połowie spotkania.

Pierwsza część gry przebiegała pod dyktando piłkarzy Korony. Nie potrafili oni jednak wykorzystać dogodnych sytuacji strzeleckich i do przerwy utrzymał się wynik bezbramkowy. W drugiej połowie obraz gry się nie zmienił, lecz gracze Wieczfnianki dalej mieli sporo szczęścia.

Zmieniło się to między 77. a 80. minutą spotkania. Golkipera rywali pokonywali kolejno Paweł Głażewski i Piotr Karczewski. Korona zdobyła więc cenne trzy punkty, które pozwoliły na awans w ligowej tabeli. Niebiesko-żółci znajdują się teraz na piątym miejscu z dorobkiem 11 punktów i pięciu "oczek" do lidera.

Korona Ostrołęka - Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 2:0 (0:0)
bramki dla Korony: P. Głażewski, P. Karczewski