Liga okręgowa: Korona na remis z Soną Nowe Miasto

Piłka nożna 31 sierpnia 2014 Komentarzy

Korona Ostrołęka zremisowała z Soną Nowe Miasto 1:1 w meczu czwartej kolejki ligi okręgowej ciechanowsko-ostrołęckiej. Podopieczni Andrzeja Łyzińskiego i Michała Robaszkiewicza stracili kolejne punkty w tym sezonie.

Do przerwy pachniało sporą niespodzianką, gdyż w 28. minucie to gości wyszli na prowadzenie i utrzymali je do końca pierwszej połowy. W drugiej odsłonie kibice oglądali już lepsze widowisko w wykonaniu gospodarzy - bramkę wyrównującą dla Korony strzelił Karol Kamionowski. Ostrołęczanie mieli nawet szansę na zwycięstwo, lecz Michał Nosek nie wykorzystał rzutu karnego.

Piłkarze obu drużyn obejrzeli po jednej czerwonej kartce. W drużynie Korony boisko opuścić musiał Bartosz Waś.

Korona Ostrołęka - Sona Nowe Miasto 1:1 (0:1)
bramka dla Korony: K. Kamionowski