Liga okręgowa: Korona Ostrołęka mistrzem jesieni

Piłka nożna 09 listopada 2014 Komentarzy

Korona Ostrołęka pokonała Rzekuniankę Rzekuń 2:1 w meczu 15. kolejki ligi okręgowej ciechanowsko-ostrołęckiej. Podopieczni Andrzeja Łyzińskiego i Michała Robaszkiewicza zostali mistrzami jesieni.

Niebiesko-żółci objęli prowadzenie po rzucie karnym, który wykorzystany został przez Karola Kamionowskiego. Prowadzenie Korony podwyższył Michał Nosek i wynik 2:0 utrzymał się do przerwy. W drugiej połowie nadal Korona prowadziła grę, lecz nie potrafiła wykorzystać sytuacji strzeleckich. Goście z Rzekunia wykorzystali za to szansę na honorowego gola, którego autorem był Radosław Wierzbowski. Korona wygrała 2:1 i zapewniła sobie tytuł mistrza jesieni ligi okręgowej.

Dorobek ostrołęckiej Korony w rundzie jesiennej to 11 zwycięstw, 3 remisy i 1 porażka. Zespół Rzekunianki skończył rundę jesienną na ostatnim miejscu w tabeli. Gracze Pawła Sendrowskiego wygrali tylko raz – w pozostałych meczach cztery razy remisowali i zanotowali aż dziesięć porażek.

Korona Ostrołęka - Rzekunianka Rzekuń 2:1 [2:0]